SKKT - 2011/2012

W słoneczną niedzielę 23 października 2011 r. kilkudziesięciu uczniów z naszej szkoły  pod opieką rodziców i opiekunów Szkolnego Koła Krajoznawczo Turystycznego uczestniczyło  w Rodzinnym Rajdzie Pasmem Polic. Organizatorem imprezy był Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „Karol” z Wadowic. Trasa wycieczki wiodła szlakiem ostatniej wędrówki Karola Wojtyły po Beskidach przed jego wyborem na Stolicę Piotrową.

Na szczycie Okrąglicy uczestniczyliśmy w mszy św., której przewodniczył wędrujący z nami ks. Maciej Ścibor z parafii ONMP w Wadowicach. Po mszy udaliśmy się na dłuższy odpoczynek do schroniska im. Kazimierza Sosnowskiego na Hali Krupowej.
W drogę powrotną ruszyliśmy tym samym szlakiem do przysiółka Skawiec - Suchej Góry. W czasie zejścia odbył się konkursy wiedzy turystycznej, a nagrodami były mleczne czekolady ufundowane przez prezesa klubu pana Karola Habrzyka.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ