Programy

W listopadzie 2017 r. nasza szkoła otrzymała Certyfikat przynależności do Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie.

Dokument ten zwieńczył trzyletnią pracę całej społeczności szkolnej w dziedzinie zdrowego stylu życia. W ciągu tych lat podejmowaliśmy liczne akcje, których celem było przekazywanie wiedzy na temat zachowań prozdrowotnych. Ale czym byłaby teoria bez praktyki... Wykonywanie sałatek, kanapek, konkursy prozdrowotne, "Zdrowy czwartek" to tylko nieliczne z wielu przeprowadzonych akcji.

Posiadamy teraz wiedzę i wiemy jak ją praktycznie wykorzystać. Starajmy się zdrowo żyć, bo wiemy jak to robić!

Oczywiście nasza szkoła dalej będzie organizowała akcje, których celem jest promocja zdrowia w różnych jego aspektach.

Szkolny koordynator Szkoły Promującej Zdrowie
Małgorzata Nowakowska