Konkurs regionalny

27 kwietnia 2011 roku odbył się już po raz piąty konkurs "Co wiem o Wadowicach i okolicy". Brało w nim udział sześć trzyosobowych drużyn z wadowickich szkół podstawowych. Odbyło się dziewięć konkurencji, m. in. znajdowaliśmy różnice, porządkowaliśmy daty czy też umieszczaliśmy zabytki na planie miasta. Po zakończeniu wszystkich konkurencji odbyła się króciutka przerwa, w czasie której mogliśmy sobie zjeść zapiekankę i napić się soczku.

W końcu nastąpiło długo oczekiwane ogłoszenie wyników. Dwa pierwsze miejsca zajęła nasza szkoła, a dokładnie pierwsze miejsce grupa w składzie: Joanna Koźbiał, Zuzanna Kądzioła i Weronika Ratuszniak, natomiast drugie miejsce – Przemysław Fujawa, Emilia Fortuna i Magdalena Woźniak. Trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2, czyli Weronika Bereżan, Elżbieta Turek i Alicja Wiktor.  Przez cały konkurs towarzyszyły nam uśmiechy. Każdy został nagrodzony książką, a za trzy pierwsze miejsca były też inne super nagrody.

Dziękujemy wszystkim uczestników, a w szczególności szóstoklasistom, którzy w tym roku brali udział w konkursie po raz ostatni, a klasy IV i V zapraszamy za rok.

GALERIA ZDJĘĆ Z KONKURSU