Wydarzenia - 2016/2017

Ostatniego dnia lutego reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły zagrała w Mistrzostwach Powiatowych z Piłki Koszykowej. Poziom zawodów był bardzo wyrównany. Pierwszy mecz stoczyliśmy ze Stroniem. Było bardzo ciężko, dziewczyny świetnie kryły, nie odpuszczały żadnej piłki, wynik do końca nie był pewny. Ostatecznie wygraliśmy jednym punktem, co dało nam awans do finału. W drugim, finałowym meczu, starliśmy się z gospodarzami turnieju - Roczynami. Grało się ciężko, cała szkoła skandowała za gospodarzami. Po III kwarcie był remis. W IV kwarcie "zeszło z nas powietrze", to wystrczyło, aby Roczyny odskoczył kilkoma punktami i ostatecznie wygrały turniej.
Gratulacje i szacunek należą się naszym dziewczętom za wpaniałą sportową postawę, niezłomną walkę i autentyczną radość z gry. Życzymy powodzenia na zawodach z piłki siatkowej i ręcznej!