Wydarzenia - 2013/2014

5 czerwca 2014 r. uczniowie kl. 2b odwiedzili i miło spędzili czas w miejscowości Zalas. W wąwozie, z daleka od zgiełku miasta, położona jest indiańska wioska. Dzieci miały okazję wysłuchać ciekawych legend i opowieści od wodza oraz indiańskich kobiet. Oprócz tego zdobywali sprawności. Przechodzili tor przeszkód, rzucali obręczami na bizonie rogi, ciągnęli jadowite węże, przechodzili po ścieżce rozżarzonych węgli, strzelali z łuku. Schodzili również do wąwozu duchów. Każdy uczeń miał malowaną twarz w barwy wojenne. Na koniec upiekli kiełbaski na ognisku. Była też możliwość kupienia pamiątek w sklepiku. Wycieczka była bardzo udana, uczniowie zdobyli nowe umiejętności, wiedzę oraz aktywnie spędzili czas.