Wydarzenia - 2013/2014

Dzisiaj (tj. 28 maja) możemy się pochwalić wielkim sukcesem naszych pływaków. Przed południem na Krytej Pływalni "Delfin" odbyły się XII zawody pływackie o Puchar Burmistrza Wadowic. Nasi uczniowie są głównymi bohaterami tej imprezy, ponieważ w klasyfikacji ogólnej zdobyli aż 29 pkt. i I miejsce. Najlepszą zawodniczką zawodów została Alicja Węgrzyn,
W sztafecie dziewcząt 4x25m I miejsce zdobyła sztafeta w składzie: Alicja Węgrzyn, Oliwia Chowaniec, Katarzyna Tyrybon i Zuzanna Pałosz. Na II miejscu znalazła się sztafeta w składzie: Karolina Grajny, Klaudia Lach, Wiktoria Paśnik i Dominika Hombesch.
W sztafecie 4x25m III miejsce wywalczyła sztafeta: Patrick Szczygieł, Bartosz Walczak, Jarek Gąsiorek i Michał Szczygieł. Na miejscu V uplasowała się sztafeta w składzie: Jakub Paczyński, Jakub Spólnik, Patryk Brańka i Jakub Woś.
Ponadto A. Węgrzyn (4a), P. Szczygieł (4b), W. Paśnik (5b), D. Szczygieł (5c), K. Grajny (6b), K. Tyrybon (6c) i Z. Pałosz (6c) zdobyli medale w indywidualnych konkurencjach. Całej 20-to osobowej reprezentacji pływaków dziękujemy i gratulujemy!