Wydarzenia - 2011/2012

W piątek 1 czerwca 2012 r. nieliczne klasy miały normalne zajęcia lekcyjne, wszak Dzień Dziecka trzeba spędzić w sposób szczególny. Najmłodsi uczniowie obejrzeli przedstawienie pt. "Co słonko widziało" przygotowane przez opiekunki koła teatralnego klas trzecich, a także uczestniczyli w różnych konkurencjach sportowych czy w dyskotece malucha. Klasy starszy wybrały się do kina Centrum na film "Piraci!" w 3D, a następnie uczestniczyli w apelu wychowawczym.

Wszyscy uczniowie otrzymali słodycze, soki i owoce ufundowane przez Radę Osiedlową nr 9, natomiast Rada Rodziców sponsorowała balony i inne niespodzianki.

W Dzień Dziecka w pracowni przyrodniczej urodziły się pięcioraczki! Rodzicem jest Henryk - nasz szkolny patyczak. Dzieci z kl. IVc przywitały małe patyczaki gromkim "Sto lat".

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ