Wydarzenia - 2010/2011

15 czerwca 2011 r. miał miejsce finał Szkolnego Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II. Wzięło w nim udział 6 uczniów, którzy zdobyli największą liczbę punktów we wcześniejszym etapie. Teraz musieli się zmierzyć z dwiema konkurencjami. W pierwszej ("Lizaki") musieli uznać, czy podane fakty z Migawek pontyfikatu są zgodne z prawdą. W drugiej konkurencji ("Kolorowe serca") odpowiadali na wylosowane pytania za 1, 2 lub 3 punkty, ułożone na podstawie książki "Dar i Tajemnica". Uczestnicy wykazali się wyjątkowo dużą wiedzą, ale bezkonkurencyjna okazała się Magdalena Mąsior (6a), która zajęła I miejsce. Tuż za nią na podium stanął Jakub Głogowski (4b). III miejsce przypadło ex equo Joanna Hankus (6a) i Zuzannie Kądziole (6b). Wyróżnienia za udział w finale zdobyły: Ewelina Wójciga (5b) i Joanna Koźbiał (6b).
Wszystkim uczestnikom gratulujemy!