Wydarzenia - 2010/2011

We wtorek 14 czerwca 2011 r. odbył się Międzyszkolny turniej trzecioklasisty "Ja i moja ojczyzna". Uczestniczyły w nim drużyny składające się z reprezentantów klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 5 w Wadowicach. Uczniowie mieli za zadanie odpowiedzieć pisemnie na zadania dotyczące naszego regionu, a także historii i geografii Polski, znanych Polaków. Oto wyniki:
I miejsce - Piotr Pena, Olaf Kocur, Patrycja Kądziela, Michał Pawłowski (wiewiórki)
II miejsce - Vanessa Giermańska, Mateusz Łapka, Martyna Hombesch, Aleksandra Soboń (żabki)
III miejsce - Alicja Wielgus, Julia Łukasik, Aleksandra Dula, Marcin Kapłon (jeżyki)
IV miejsce - Alicja Kozieł, Florian Ficek, Daria Schabowicz, Katarzyna Tyrybon (sowy)