SKKT - 2019/2020

W sobotę 26 października 2019 r. liczna grupa SKKT, bo licząca dwadzieścia trzy osoby, wzięła udział we Frydrychowicach w jesiennym Marszu na Orientację. Uczestników nie odstraszył spóźniający się autokar, który zawiózł nas do Frydrychowic. Tegorocznymi zawodnikami byli z naszej szkoły uczniowie klas szóstych i ósmych. Byli to ósmoklasiści: Czarno-Biali (Karol Jarkowski, Miłosz Bernecki, Dawid Cygan), Kationy (Szymon Kula, Kacper Nowotarski), Pandusie (Dominika Hydzik, Zuzanna Kosek, Oliwia Kumorek), Drzewołazy (Milena Wójcik, Natalia Kruliczak, Joanna Stuglik). Szóstoklasistów reprezentowali: Ybki Rybki (Kacper i Kamil Zamorscy, Gabryś Grajny, Konrad Świętek), Best Girls (Aleksandra Targosz, Wiktoria Jamróz, Maja Tatar), Trzy Muszkieterki (Natalia Żwirkowska, Emilka Roman), Leśne Wiewiórki (Kacper Wądolny, Martyna Roman). Osiem drużyn przy pięknej, słonecznej pogodzie miało zebrać 11 punktów w terenie i nanieść je na mapę. Obszarem wędrówki były łąki i małe zagajniki. Pod względem topograficznym była to raczej łatwa trasa. W marszu wzięli też udział nasi ubiegłoroczni absolwenci: Maciej Tatar, Wiktor Pałosz, Mikołaj Woś i Mikołaj Chmura. Każda z drużyn, już po rejestracji i zaopatrzeniu w kompasy, przed wyjściem miała do rozwiązania test z zakresu przepisów ruchu drogowego. Uczestnicy marszu musieli zmieścić się w wyznaczonym czasie - 1,5 godziny. Po zadaniu na uczniów czekała ciepła herbata i drożdżówka. Teraz czekamy na wyniki. Wszystkim grupom życzymy powodzenia!