SKKT - 2012/2013

W środę 12 września 2012 r. odbył się Międzyszkolny Bieg na Orientację zorganizowany przez PUKS Karol Wadowice w ramach projektu "Tydzień biegania - Wadowice w ruchu". Zawody odbyły się na terenie Gorzenia Górnego, Gorzenia Dolnego i Zawadki. Na starcie stawiło się 14 drużyn. Pięć ze Szkoły Podstawowej nr 1, pięć z Gimnazjum nr 3, trzy z Gimnazjum  nr 2 oraz jeden zawodnik z klubu Endorfiny - Wadowice, w sumie 39 osób.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ

Oto wyniki:

kategoria: Szkoła Podstawowa

1. miejsce: Wściekłe Kasztany (Michał Tumulik, Katarzyna Tyrybon, Zuzanna Pałosz, Jakub Lizoń)

2. miejsce: Angry Birds (Martyna Hombesch, Olaf Kocur, Julia Brańka, Karolina Grajny)

3. miejsce: Megusta (Wojciech Woś, Gabriela Jamroz, Konrad Nowak)

4. miejsce: Dzikie Dziki (Julia Wójcicka, Lilianna Bułat, Julia Zięba, Olga Dyrcz)

5. miejsce: The Summer Paradise (Kinga Szwajcowska, Nikodem Szwajcowski, Julia Łukasik)

kategoria: OPEN

1. miejsce: IO (Konrad Gurdek, Krystian Tatara) Gim. nr 3

2. miejsce: Kubusie (Piotr Zając, Jakub Wilk, Jakub Skrzyński) Gim. nr 3

3. miejsce: Endorfiny Wadowice (Jarosław Jaworski)