SKKT - 2011/2012

W sobotę 26 listopada 2011 r. dla członków SKKT z naszej szkoły opiekun koła pan Bogusław Porzuczek zorganizował zawody na orientację pod nazwą "I Rajd o miano Mistrza Orientacji". Rywalizowało ze sobą 16 uczniów podzielonych na 4 drużyny. Trasa wiodła przez Gorzeń, Pasmo Iłowca, Zawadkę i os. Pod Skarpą. Na mecie na wszystkich czekała ciepła herbata, ciastko i nagrody (foldery i odznaki turystyczne). Mimo trudnych warunków atmosferycznych wszyscy ukończyli rajd. Gratulujemy! Wielkie podziękowania dla opiekunów drużyn: pani Sylwii Porzuczek i panów Romana Klink, Tadeusza Płonki i Bartłomieja Sołtysiewicza. Bez ich zaangażowania impreza by się nie odbyła.

Oto wyniki zawodów:

I miejsce "Kompasy" - Zuzanna Pałosz, Julia Brańka, Karolina Grajny, Ola Rumszewicz

II miejsce "Smerfy" - Konrad Spólnik, Adrian Skowron, Natalia Wilk i gościnnie nasz absolwent Kuba Wilk

III miejsce "3 bit" - Michał Lach, Bartek Stanaszek, Mateusz Wilk

III miejsce "Anglicy" - Filip Twardowski, Michał Tumulik, Szymon Hareńczyk, Konrad Nowak, Wojtek Woś

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ