SKKT - 2010/2011

W dniu Święta Edukacji Narodowej 14 października 2010 r. odbyły się szkolne eliminacje do Andrychowskiej Imprezy na Orientację dla młodszej grupy Szkolnego Koła Krajoznawczo Turystycznego.

W zmaganiach wzięło udział 13 uczniów podzielonych na 4 drużyny. Zawody odbyły się na zalesionych terenach wzniesienia Goryczkowiec (Dzwonek). Mimo zimna i mgły wszyscy świetnie się bawili szukacąc ukrytych w terenie punktów. Oto wyniki eliminacji:

I miejsce - Drużyna Actimela (Michał Łukasik, Adam Zawiła, Mikołaj Grzyb)

II miejsce - Leśni Odkrywcy (Michał Lach, Darek Russek, Bartek Stanaszek, Mateusz Wilk)

III miejsce - Górscy Wędrowcy (Kornel Oleksy, Marcel Spisak, Wojtek Woś, Kuba Głogowski)

IV miejsce - Ola Kumorek, Iza Wądrzyk

Wielkie podziękowania dla Kuby Wilka, Piotrka Zająca i Natalii Grzyb za pomoc organizacyjną i rozłożenie punktów w terenie.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ