Wydarzenia - 2018/2019

Pierwszy w historii szkoły rocznik ósmoklasistów już opuszcza nasze mury. 18 czerwca pożegnali się z nami na uroczystej gali, na którą zostali zaproszeni nauczyciele i rodzice. W części oficjalnej dyrekcja wręczyła listy gratulacyjne oraz nagrody rzeczowe za wysokie osiągnięcia w nauce, sporcie, służbę w poczcie sztandarowym, wolontariacie, SU, SKKT. Puchar Dyrektora za najwyższą średnią otrzymała Izabela Gąsiorek, a specjalną Statuetkę Życzliwości - Jakub Pietrykowski i Dominika Balonek. Podziękowano także rodzicom, którzy wspierali szkołę w procesie kształcenia. W części mniej oficjalnej to uczniowie zabrali głos - zorganizowali ceremonię wręczania statuetek "Ludwiki 2019" dla nauczycieli i pracowników szkoły. Zaprezentowali także swoje umiejętności wokalne i taneczne. Tego popołudnia nie obyło się bez wzruszeń. Naszym absolwentom życzymy powodzenia na nowej drodze życia!