Wydarzenia - 2017/2018

22 czerwca o godzinie 8.00 na sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie klas 4–7. Po krótkim przemówieniu pani dyrektor  rozpoczęło się uroczyste wręczenie listów gratulacyjnych. Przypominamy, że otrzymują je rodzice uczniów, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 5.00, wzorowe zachowanie i na świadectwie mieli same piątki i szóstki. Następnie pani dyrektor podziękowała wszystkim rodzicom, którzy cały rok wspierali działalność naszej szkoły. Wreszcie głos oddano klasie 4b, która ogłosiła czas dwumiesięcznej kwarantanny spowodowanej rozprzestrzeniającą się od pewnego czasu epidemią wywołaną przez bakterie lenistwomykes. Kwarantannie poddani zostają obowiązkowo wszyscy uczniowie oraz nauczyciele. Po zabawnym przedstawieniu przeszliśmy do klas, by po chwili na skrzydłach naszych świadectw udać się na Mszę św. i podziękować Panu Bogu za cały rok szkolny 2017/18. A był on na pewno bardzo pracowity, owocny i pełen wrażeń.
Po Mszy świętej odbył się uroczysty apelu dla klas 0-3. Pani dyrektor Joanna Zając podziękowała za całoroczną pracę rodzicom, nauczycielom i dzieciom. Piosenkami, wierszami i tańcami uczniowie klasy 3c i 3d ubarwili spotkanie na sali gimnastycznej. Po uroczystym apelu uczniowie wraz z wychowawcami i rodzicami udali się do klas. Tam otrzymali piękne świadectwa i nagrody. Było wiele ciepłych słów i życzeń. Za dwa miesiące, wypoczęci wrócimy do szkoły.

ZOBACZ ZDJĘCIA