Wydarzenia - 2017/2018

Z wielką przyjemnością ogłaszamy listę uczniów naszej szkoły zakwalifikowanych do etapu rejonowego małopolskich konkursów przedmiotowych!

Małopolski Konkurs Matematyczny

• Dominika Hydzik (6a)
  • Zuzanna Kosek (6b)
  • Dominika Balonek (7a)
  • Natalia Paduchowska (7b)
  • Mateusz Pieczara (7b)

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

• Aaron de Jezus (5b)
  • Alicja Jóźwiak (6b)
  • Mateusz Pieczara (7b)
  • Jakub Pietrykowski (7b)
  • Piotr Stwora (7b)

Konkurs biblijny "Z Dobrą Nowiną przez życie"

• Katarzyna Kądziela (7b)
  • Łukasz Żmij (6a)
  • Norbert Handzlik (7b)

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr"

• Filip Florczyk (6b) - III Miejsce

Warto zauważyć i podkreślić sukces potrójnego finalisty Norberta Handzlika z kl. 7b!

Bardzo dziękuję wszystkim uczniom  za tak liczny udział w etapie szkolnym w/w konkursów, za determinację, przygotowanie  oraz poświęcony czas. Podziękowania kieruję także do nauczycieli opiekunów, rodziców, który dopingowali i motywowali uczniów do podejmowania dodatkowych zadań, do rozwijania swych uzdolnień.
Tym, którym nie udało się w tym roku zakwalifikować do rejonu, życzę sukcesów w kolejnych zmaganiach w następnych latach. Szkoda, że konkurs humanistyczny wciąż stanowi dla nas niezwykłą poprzeczkę. Tak niewiele brakło, by ją przeskoczyć.
Jeszcze raz gratulujemy udziału w etapie rejonowym.
Kolejne etapy konkursu w styczniu 2018 r.
Odwagi, powodzenia!