Wydarzenia - 2017/2018

We wtorek 5 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny, z którego cały dochód został przekazany na Szlachetną Paczkę i przygotowanie paczek dla dzieci z Ukrainy. W przygotowania do kiermaszu zaangażowanych było wiele osób. Wolontariusze od kilku tygodni ozdabiali gipsowe anioły i słodkości, malowali szyszki. Pierniczki piekły całe rodziny: pani Sylwii Malczyk, pani Katarzyny Dąbrowskiej, pani Joanny Wądolny. Pani Ewa Handzlik i pani Małgorzata Oleksy wykonały piękne świąteczne dekoracje. Gorąco dziękujemy i mamom i uczniom pracującym przy kiermaszu oraz wszystkim kupującym te wspaniałości. Macie wielkie serca! Rozliczenie ukaże się przy podsumowaniu zbiórki na Szlachetną Paczkę.