Wydarzenia - 2016/2017

W ramach współfinansowanego przez gminę Wadowice projektu "Promocja zdrowego odżywiania w szkołach na terenie Gminy Wadowice" Bank Żywności w Krakowie zorganizował w szkołach warsztaty kulinarne, przeprowadził debatę na temat zdrowego odżywiania oraz ogłosił konkurs.
29 listopada 2016 r. nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na wydarzenie społeczne promujące zdrowy styl życia. Nasza szkoła zajęła I miejsce za przeprowadzanie akcji "Dzień dla zdrowia - zdrowy czwartek". Wręczenie nagród i dyplomów dla zwycięskich szkół poprzedził występ wokalno-teatralny klas trzecich. Dla zaproszonych gości z innych szkół czekał także poczęstunek - zdrowe przekąski ufundowane przez Bank Żywności i Radę Rodziców.