Wydarzenia - 2016/2017

W pierwszy dzień wiosny nauczyciele j. angielskiego zorganizowali w naszej szkole Przegląd Piosenki Angielskiej. Uczniowie mieli okazję zaprezentować szerszej publiczności swoje umiejętności wokalne oraz zdolności językowe. Usłyszeliśmy 15 utworów śpiewanych przez solistów oraz 2-3-osobowe zespoły. Wszyscy uczestnicy okazali się profesjonalistami i zasłużyli na wyróżnienie, w dowód uznania otrzymali pamiątkowe dyplomy i kolorwe, wiosenne niespodzianki. Na zakończenie cała publiczność bawiła się w rytmie "Can't Stop The Feeling" Justina Timberlake'a. Gratulujemy odwagi i talentów!

Spotykając się w tak licznym gronie, wręczono także dyplomy za udział w Konkursie Informatycznym "Małopolskie Baltie 2017". Specjalne brawa należą się Alicji Jóźwiak, która dostała się do etapu wojewódzkiego. Trzymajcie za nią kciuki 24 kwietnia!