Wydarzenia - 2016/2017

W styczniu i w marcu w ramach zajęć plastycznych odbywały się warsztaty artystyczne.
W styczniu w naszej szkole warsztaty prowadzone były przez "Sowiarnię" Wadowice. Uczniowie malowali na tkaninach. Powstały piękne, samodzielnie ozdobione praktyczne plecaczki.
Natomiast 25 marca byliśmy na wycieczce w Beskidzkim Centrum Zabawki Drewnianej w Stryszawie. Zapoznaliśmy się z historią zabawkarstwa ludowego oraz zwiedziliśmy wystawę malarstwa. Następnie uczestniczyliśmy w warsztatach twórczych "Malowanie na szkle i drewnie" -  tworzyliśmy własne kompozycje.  Piękna, wiosenna pogoda pozwoliła spędzić niezapomniane chwile na wspaniałej zabawie w Parku Drewnianej Zabawki Ludowej. Śmiechu było co niemiara. Na koniec każdy podziwiał swoje dzieło.

WARSZATY W STRYSZAWIE