Wydarzenia - 2016/2017

18 maja 2017 r. od rana świętowaliśmy 97. urodziny Patrona szkoły - św. Jana Pawła II. Dzieci przynosiły kwiatki dla jubilata, które utworzyły przepiękne bukiety przed wejściem do szkoły. Na zajęciach uczniowie z klas 0-3 pogłębiali wiedzę o Ojcu Świętym, wykonywali także ciekawe prace plastyczne z Nim związane. Przed południem wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej. Przeprowadzony został konkurs wiedzy o Janie Pawle II, w którym rywalizowały reprezentacje z klas drugich i trzecich. Konkurencje przeplatane były ulubionymi pieśniami Ojca Świętego wykonywanymi przez wszystkie klasy. Drużyny ostro walczyły między sobą, po dogrywce zwyciężyła klasa 3a. Drugie miejsce zajęła klasa 2a, a trzecie - klasa 2c.