Wydarzenia - 2015/2016

Światowe Dni Młodzieży były wspaniałą okazją do spotkania z papieżem Franciszkiem, ale także do spotkania z drugim człowiekiem i budowania relacji opartych na wierze.
Od 25 do 31 lipca gościliśmy w naszej szkole grupę około 250 Włochów z okolic Bolonii, którzy postanowili zamienić wygodną kanapę na plecak i buty turystyczne po to, by wyruszyć na poszukiwanie Jezusa. Goście czuli się u nas jak w domu, a szkoła przypominała wielkie, radosne schronisko, w którym można było się  zregenerować i zjeść pyszne, obfite śniadanie. Wierzymy, że wszyscy pielgrzymi wyjechali z Polski pełni siły, pogody ducha i dobrych wspomnień.
Bardzo dziękujemy kochanym Paniom Kucharkom, Paniom dbającym o porządek, niezastąpionemu Panu Woźnemu, Wolontariuszom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację ŚDM w naszej szkole za niesamowitą troskę o gości, poświęcenie i budowanie rodzinnej atmosfery.