Wydarzenia - 2015/2016

To był ciekawy dzień dla klas trzecich. Pani Renata Zegiel i Marzena Pałosz przyszły do klasy 3a i 3b w środę 8 czerwca, aby przeszkolić kolejną grupę w udzielaniu pierwszej pomocy. Najpierw instruktażowy film, następnie ćwiczenia praktyczne, które obejmowały takie umiejętności jak: wezwanie pomocy, ułożenie osoby poszkodowanej nieprzytomnej, oddychającej w pozycji bocznej bezpiecznej oraz wykonanie resuscytacji w wypadku osoby nieprzytomnej i nieoddychającej. Następnie odbył się krótki egzamin teoretyczny i każdy uczestnik kursu otrzymał certyfikat. Trzeciaki zachowały pełną powagę podczas zajęć, byli skupieni i bardzo zaangażowani. Brawo! Mamy nadzieje, że zdobyte wiadomości pozostaną w ich pamięci na długo.