Wydarzenia - 2015/2016

W sobotę 5 grudnia 2015 r. uczniowie kl. 3b wspólnie z rodzicami i wychowawczynią pojechali na "mikołajkowe" warsztaty plastyczne do Pracowni Artystycznej "ARMAR". Towarzyszyli im uczniowie z Kółka Plastycznego "Mali artyści". ARMAR to producent szklanych, ręcznie malowanych ozdób choinkowych w Bęble.

Najpierw każdy samodzielnie (rodzice również) malował szklaną bombkę. Potem, kiedy bombki się suszyły, grupy obejrzały film o tym jak powstają szklane, choinkowe ozdoby i jak są ręcznie malowane. Następnie wszyscy zwiedzili pracownię i podziwiali szklane ozdoby, oraz projekty bombek naszych koleżanek: Małgosi Łozińskiej i Emilki Handzlik, które zwyciężyły w ubiegłorocznym konkursie. Niezapomnianych wrażeń dostarczyły zakupy w sklepiku firmowym.

Mamy nadzieję, że samodzielnie ozdobione bombki szklane zawisną na każdej świątecznej choince.