Wydarzenia - 2013/2014

W piątek 15 listopada 2013 r. zebraliśmy się na sali gimnastycznej, by uczcić 95. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. O tym doniosłym wydarzeniu przypomnieli nam uczniowie klasy 6c, którzy pod kierunkiem p. Marty Popiel przygotowali krótki występ artystyczny. Towarzyszył im zespół "Tremusie", który zaśpiewał m.in. "Rotę", "Przybyli ułanie", "Pierwszą brygadę", "O mój rozmarynie".
Pani wicedyrektor przypomniała o oficjalnych wadowickich obchodach święta, w których uczestniczyła reprezentacja naszej szkoły. Z kolei 10 listopada w Choczni w II Turnieju Szachowym z Okazji Święta Niepodległości RP w kategorii klas 1-3 Bartosz Więcek zajął 3. miejsce, zaś w kategorii klas 4-6 Filip Twardowski - 6. miejsce, Kacper Smaza - 8. miejsce, Bartosz Walczak - 10. miejsce.
Członkowie SKKT wraz z p. Bogusławem Porzuczkiem opowiedzieli o XXII Rajdzie Szlakami Legionów, który odbył się tydzień wcześniej. Wspominając październikowy dyżur klasy 6b, wręczono nagrody za konkurs recytatorski dla klas starszych oraz za konkurs na drzewo genealogiczne klas czwartych.