Wydarzenia - 2013/2014

31 października 2013 r. nasza damska drużyna piłkarska zmagała się na Powiatowych Finałach w Turnieju Piłki Nożnej. Walczyliśmy z mistrzami z gminy Andrychów, z gminy Kalwaria i z gminy Spytkowice. Każda drużyna reprezentowała wysoki poziom gry, nawet sędzia główny pochwalił grę dziewcząt i podkreślił, że aż miło było popatrzeć na taką grę. Turniej wygrał zespół z Bród. My zajęliśmy IV miejsce. Brawo dziewczyny!

5 listopada nasi tenisiści reprezentowali szkołę w turnieju tenisa stołowego w Choczni. Rozgrywaliśmy mecze pomiędzy zawodnikami ośmiu szkół gminy Wadowice. Iwona Jarosz uczennica, klasy 4a zakwalifikowała się w rozgrywkach indywidualnych do następnego etapu. Drużyna dziewcząt w składzie: Iwona Jarosz (4a), Aleksandra Jamróz (6a), Oliwia Szczerkowska (5b) zajęły II miejsce w rozgrywkach drużynowych, natomiast drużyna chłopców: Szymon Tomczak (5b), Kamil Jarosz (6a), Damian Woźnica (6c) zajęli III miejsce w rozgrywkach drużynowych. Gratulujemy! Brawo! Życzymy Wam powodzenia w dalszych rozgrywkach :-)