Wydarzenia - 2012/2013

Co słychać w szkole tuż przed zakończeniem roku szkolnego? Próby do czwartkowej gali pożegnania klas szóstych oraz piątkowej akademii, dźwięki zabawy z hula hoop. Uczniowie wraz z nauczycielami porządkują sale, udają się na ostatnie wspólne lody. W czwartek niektórzy mieli okazję wziąć udział w ciekawych warsztatach hip hop i breakdance prowadzonych przez instruktorów z Fitdance Wadowice. Na apelu wychowawczym nastąpiło rozstrzygnięcie ostatnich konkursów, wręczenie dyplomów i nagród m.in. za Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny". Uczniowie z klasy 5b i 4b zrelacjonowali co wydarzyło się w ostatnich tygodniach. A w Urzędzie Miejskim w Wadowicach nastąpiło wręczenie Nagrody Naukowej Rady Miejskiej dla Jakuba Głogowskiego (6b), naszego laureata Małopolskiego Konkursu Matematycznego. Gratulujemy!