Wydarzenia - 2012/2013

W czwartek 20 czerwca 2013 r. uczniowie klasy 3a zebrali się na dawnej sali gimnastycznej, aby po raz ostatni w tym roku szkolnym wystąpić z programem artystycznym przed rodzicami i wychowawczynią klasy - panią Anią Włodek. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia „Kopciuszka”. Mali aktorzy zadbali o odpowiednią scenerię, rekwizyty i stroje. Wykazali się dużym talentem aktorskim i... tanecznym - pląsając w rytm melodii balowej. Następnie dziewczyny zaprezentowały zebranym swój autorski układ taneczny do piosenki „Diamonds” Rihanny. Taniec utrzymany był w nowoczesnym stylu i został nagrodzony gorącymi brawami.
Kolejnym punktem programu był taniec „Kaczuszki” w wykonaniu chłopców. Panowie zachwycili wszystkich oryginalnym wykonaniem tańca tej popularnej melodii. Ich zgrabne ruchy, swoboda i synchronizacja kroków wprowadziły widownię w doskonały  nastrój i wywołały salwy śmiechu.
Po zakończeniu części artystycznej dzieci i rodzice złożyli na ręce pani Ani gorące podziękowania za trud włożony w naukę i wychowanie uczniów klasy 3a. Przede wszystkim za życzliwość i serce jakie zawsze miała dla swoich szkolnych pociech.  Dziękując za trzy lata wspólnej pracy, pani Ania zapewniła, że zawsze będzie pamiętać o uczniach swojej klasy, gdyż każdy z nich jest bliski jej sercu.
To były niezapomniane lata nauki. Dziękujemy za wszystko!