Wydarzenia - 2012/2013

Na początku czerwca w całej Polsce odbywają się spotkania czytelnicze dla najmłodszych w ramach kampanii "Cała Polska czyta dzieciom". Uczniowie klas 2b, 3a i 3b odwiedzili Wadowicką Bibliotekę Publiczną, gdzie do wspólnego czytania poproszono przedstawicieli instytucji i parków rozrywki działających w pobliżu Wadowic (m.in. Studio Tańca FitDance i Czarny Groń). Przy okazji trzecioklasistów zaprosiła na spacer po Wadowicach pani Maria Zadora.

W szkolnej bibliotece również mieliśmy gości. Dzieci z Przedszkola nr 5 w Wadowicach, a także z oddziałów przedszkolnych i ze świetlicy miały okazję wysłuchać przygód Bolka i Lolka z książki "Podróż dookoła świata". Spotkania stały się okazją do rozmów o zwierzętach żyjących na rożnych kontynentach (których szukaliśmy na globusie).