Wydarzenia - 2012/2013

31 maja 2013 r. nastąpił finał ogólnopolskiej akcji "Czas na zdrowie" popularyzującej ideę zdrowego stylu życia ze względu na obserwowane tendencje wzrostu zaburzeń zdrowotnych, spowodowane. Uczniowie klas starszych spotkali się z panem Igorem Kozłem – byłym piłkarzem Polonii Warszawa, który zachęcał ich do aktywności fizycznej, a także poprowadził różne konkurencje sportowe. Następnie do aerobiku zaprosiła wszystkich pani Marzena Pałosz. W tym czasie pierwszoklasiści maszerowali na Goryczkowiec, a dzieci z 0-III przygotowywały w salach zdrowe przekąski, którymi częstowali się koledzy z innych klas. O produktach ekologicznych opowiadał im pan Przemysław Lisicki, właściciel pobliskiego sklepu EkoSmakosz.
Potem wszyscy uczniowie zebrali się na sali gimnastycznej, by obejrzeć filmiki "Śmietnik w mojej głowie". Następnie nastąpiła zamiana - młodsi brali udział w rozgrywkach sportowych, starsi degustowali ekologiczną żywność oraz zdrowe przekąski przygotowane przez klasy.
Festyn Zdrowia dobiegał końca. Uczniowie ponownie zebrali się na sali gimnastycznej, by zaprezentować wykonane przez siebie plakaty zachęcające do zdrowego jedzenia i by odebrać niespodzianki (w tym owoce). Uczniowie podziękowali także sympatykom akcji - przedstawicielom Urzędu Miejskiego i Rady Osiedlowej nr 9, panu Igorowi Kozłowi oraz sponsorom - panu Przemysławowi Lisickiemu i panu Marcinowi Krzemieniowi.

Dziękujemy rodzicom, którzy pomogli przygotować potrawy:
LISTA RODZICÓW

ZOBACZ ZDJĘCIA