Wydarzenia - 2012/2013

Dnia 9 maja 2013 r. w naszej szkole odbyło się V spotkanie integracyjne pod hasłem „Uśmiech łączy ludzi”. Naszymi miłymi gośćmi były przedszkolaki z oddziału integracyjnego z "Muchomorka" - Przedszkola nr 3 oraz klasa II ze Szkoły Podstawowej nr 5.
Dla przybyłych gości i naszych najmłodszych uczniów wystąpił zespół taneczny z OPP. Niemałą, bo 44-osobową grupę dziewcząt w bajecznie kolorowych strojach do występu przygotowała pani Jolanta Zając. Następnym punktem programu był teatrzyk pt. „Kopciuszek” w wykonaniu uczniów klasy IIIa pod kierunkiem pani Anny Włodek i pani Renaty Targosz. Młodzi aktorzy spisali się świetnie, dodatkowo dziewczęta z kl. IIIa zaprezentowały swój własny układ taneczny. Występy bardzo się podobały, a po nich wszyscy zostali zaproszeni do wspólnej radosnej zabawy ze śpiewem i tańcem. Ostatnią atrakcją były mini warsztaty plastyczne. Dzieci wykonywały ozdobne ramki na zdjęcia, które otrzymały jako pamiątkę spotkania. Uczestnicy spotkania, a szczególnie nasi goście, byli uśmiechnięci i zadowoleni, i z ogromną ochotą zapowiedzieli swój udział w kolejnym spotkaniu.