Wydarzenia - 2012/2013

W piątek 22 lutego 2013 r. klasy szóste gościły w Zespole Szkół nr 2, gdzie dyrekcja, nauczyciele i uczniowie popularnej "piątki" zachęcali naszych przyszłych absolwentów do wstąpienia w ich mury jako gimnazjaliści. Po powitaniu nas przez dyrektora Tadeusza Włodka uczniowie wystąpili z przedstawieniem o Mikołaju Koperniku, patronie ich szkoły. Następnie podzieleni zostaliśmy na trzy grupy i udaliśmy się na krótkie prelekcje dotyczące astronomii, fizyki i biologii. Po lekkim poczęstunku miały miejsce zawody sportowe składające się z rzutów do kosza, toru przeszkód i przeciągania liny, w których reprezentacja klasy 6a zdobyła ex aequo pierwsze miejsce. Na koniec każda z klas otrzymała reklamówkę słodyczy. Po takiej zachęcie z pewnością wielu uczniów naszej szkoły dołączy we wrześniu do "piątki".