Wydarzenia - 2011/2012

W upalny piątek 29 czerwca 2012 r. po raz ostatni przed wakacjami pojawiliśmy się w szkole na uroczystej gali zakończenia roku. Wszystkich zgromadzonych na sali gimnastycznej przywitała pani dyrektor Joanna Zając. Za całoroczną pracę podziękowała uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom, po czym wręczyła listy gratulacyjne rodzicom uczniów, którzy na świadectwie mają same piątki i szóstki oraz zachowanie wzorowe. Łzy wzruszenia pojawiły się na wszystkich twarzach, gdy rozpoczęła się seria podziękowań i życzeń skierowanych w stronę siostry Grażyny Wydry, która po 11 latach pracy w naszej szkole została przeniesiona do innej placówki. Uczniowie wręczyli jej własnoręcznie wykonane prezenty oraz zaśpiewali piosenkę. Następnie bardzo wesołą i bardzo kolorową część artystyczną zaprezentowały klasy 2a i 5b. Świadectwa i nagrody zostały już wręczone przez wychowawców w salach lekcyjnych. Na zakończenie udaliśmy się do kościoła św. Piotra Apostoła na mszę świętą.
UDANYCH WAKACJI!

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ