Wydarzenia - 2011/2012

Pierwszy tydzień czerwca został ogłoszony Ogólnopolskim Tygodniem Czytania Dzieciom. Wadowicka Biblioteka Publiczna z tej okazji już kilka dni wcześniej zapraszała uczniów wadowickich szkół podstawowych. 28 maja 2012 r. klasy 4b i 5c uczestniczyły w spotkaniu z książką i ratownikami z Ochotniczej Straży Pożarnej, natomiast klasy drugie 31 maja zebrały się w bibliotece, by wysłuchać opowiadań czytanych przez ratownika wodnego. Uczniowie mogli także zapoznać się trudami codziennej pracy ratowników i przypomnieć sobie kilka podstawowych zasad dotyczących udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Dziękujemy Wadowickiej Bibliotece Publicznej za zorganizowanie i zaproszenie nas na bardzo ciekawe spotkania!

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ