Wydarzenia - 2011/2012

W dniu 4 maja 2012 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Wadowicach odbyło się III spotkanie integracyjne z osobami niepełnosprawnymi pt. "Razem weselej". Organizacją zajęły się panie: Renata Targosz, Maria Kotarba i Elżbieta Mierzejewska oraz uczniowie klas VI.
W spotkaniu uczestniczyły dzieci z klas integracyjnych z Zespołu Szkół Publicznych nr 2 w Wadowicach i oddziału integracyjnego działającego przy Przedszkolu nr 3 w Wadowicach. Zaproszonych gości serdecznie powitała w imieniu całej społeczności szkolnej pani dyrektor Joanna Zając. Dzieci biorące udział w spotkaniu miały okazję zobaczyć występy zespołu tańca z Ogniska Pracy Pozaszkolnej pod kierownictwem pani Jolanty Zając.
Uczniowie klas III naszej szkoły przedstawiły teatrzyk pt. „Co Słonko widziało?” przygotowany pod kierunkiem pani Agaty Piwowarczyk i pani Anny Sikory. Po występach dzieci wspólnie bawiły się przy rytmicznych melodiach i piosenkach. Przed zgromadzoną publicznością zaśpiewały i zagrały na gitarach uczennice z klasy V i VI, następnie uczestnicy spotkania wykonywali prace plastyczne. Dużą atrakcją okazało się malowanie twarzy dzieci przez panią Dorotę Okołot–Milowską.
Wszyscy bawili się wspaniale! Na zakończenie imprezy był słodki poczęstunek i gorące życzenia ponownego spotkania.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ