Wydarzenia - 2011/2012

Dnia 4 kwietnia 2012 r. nasza reprezentacja  zmagała się na Wojewódzkim Finale w Pływaniu w Chrzanowie. Poziom był bardzo wysoki i uczestników bardzo wielu. Z całego województwa przyjechało na zawody aż 400 uczniów ze szkół podstawowych. Dlatego bardzo trudno było wywalczyć miejsce na podium. Nasza najlepsza pływaczka Alicja Czuba z klasy 6a zajęła 8. miejsce w stylu motylkowym - jest to nie lada osiągnięcie, dlatego bardzo gorąco gratulujemy Alicji, brawo!!!
Zuzanna Pałosz wywalczyła 25. miejsce w stylu grzbietowym, Michał Tumulik - 30. miejsce w stylu grzbietowym, Karolina Grajny - 35. w stylu grzbietowym, a Konrad Guzdek - 40. w stylu dowolnym. Wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia na następnych zawodach, tym razem o Puchar Burmistrza (już 18 kwietnia). Powodzenia!