Wydarzenia - 2011/2012

W piątek 23 marca 2012 r. uczniowie klas czwartych wraz z opiekunami uczestniczyli w zlocie turystycznym "Powitanie wiosny 2012" zorganizowanym w Lanckoronie przez wadowicki oddział PTTK. Najpierw udaliśmy się pociągiem do Kalwarii Zebrzydowskiej, następnie już pieszo wyruszyliśmy w kierunku Góry Lanckorońskiej. Przechodziliśmy koło niektórych stacji kalwaryjskich dróżek, m.in. przez Most Anielski czy obok Kościoła Grobu Matki Bożej. Meta rajdu znajdowała się blisko ruin zamku lanckorońskiego. Czekały tam na nas różne atrakcje, konkurs rzutów lotkami, wiedzy o Lanckoronie i Beskidach, a także pieczone kiełbaski. Nasza szkoła zajęła I miejsce za udział w rajdzie! Ponieważ każda grupa przyniosła własnoręcznie wykonaną marzannę, aby odegnać zimę, kukły zostały spalone. Jeszcze zwiedziliśmy pozostałości zamku i wyruszyliśmy w drogę powrotną do szkoły.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ