Wydarzenia - 2011/2012

W piątek 10 lutego 2012 r. od rana przypominaliśmy uczniom, jak się należy zachowywać podczas ferii zimowych, aby minęły radośnie i bezpiecznie. Najmłodsi uczniowie uczestniczyli w apelu przygotowanym przez klasę IIIc, na którym wręczono także nagrody za konkurs origami.
Nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali dla klas szóstych sportową Spartakiadę. Uczniowie brali udział w zabawnych rozgrywkach międzyklasowych. Niepokonana okazała się klasa 6a. Gratulacje!
Klasa 5b ciekawie podsumowała pierwszy semestr roku szkolnego, organizując studio "Szkolny dzwonek". Osoby, które zdobyły najlepsze średnie, zostały nagrodzone oklaskami. Wręczono również nagrody za konkurs plastyczny "Mój ulubiony sport zimowy". Natomiast klasa 5c przygotowała krótki apel pt. "Bezpieczne ferie".

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ