Wydarzenia - 2010/2011

W dniu zakończenia roku szkolnego - 22 czerwca 2011 r. - po raz ostatni zebraliśmy się na starej sali gimnastycznej (od września będzie czynny nowy obiekt sportowy, na razie w budowie). Akademię dla klas młodszych przygotowali uczniowie z 2b. Po uroczystej mszy św. w Kościele św. Piotra Apostoła, w której uczestniczyła  cała społeczność szkolna, odbyła się uroczystość zakończenia dla klas starszych. Krótkie przedstawienie przygotowali uczniowie z 5c. Nastąpiło także wręczenie listów gratulacyjnych dla rodziców oraz Pucharu Dyrektora, który trafił do Magdaleny Woźniak z kl. 6c.

W salach lekcyjnych wychowawcy rozdawali świadectwa i nagrody książkowe. Na uczniów klas szóstych czekała niespodzianka - specjalne torty ufundowane przez klasy szóste.