Wydarzenia - 2010/2011

1 czerwca 2011 r. świętowaliśmy Dzień Dziecka. Dla uczniów przygotowano różne niespodzianki. Przedszkolaki wybrały się do kina, pierwszoklasiści - na spacer do parku. Drugie klasy udały się do Wadowickiej Biblioteki Publicznej z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, klasy trzecie urządziły sobie rozgrywki sportowe. Dla czwartoklasistów był to trochę stresujący dzień, gdyż przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Klasy piąte i szóste, no cóż, miały normalne lekcje. Dla każdego ucznia szkoły w tym dniu czekała słodka niespodzianka ufundowana przez Radę Osiedlową nr 9. Ponadto pojawiła się dodatkowa okazja do obejrzenia spektaklu "Alicja w Krainie Czarów" w wykonaniu grupy teatralnej "Groszki" (premiera miała miejsce 27 maja).

ALICJA W KRAINIE CZARÓW (GALERIA)

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z 1. CZERWCA