Wydarzenia - 2010/2011

20 maja 2011 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II. W konkursie wzięło udział 38 uczniów z klas IV, V i VI (14 dzieci z klas IV, 13 uczniów z klas V i 11 osób z klas VI).
Wszyscy uczestnicy przed konkursowymi zmaganiami zebrali się w Kąciku Patrona o godz. 11.00. Pani wicedyrektor Magdalena Ścibielska przywitała uczniów, pogratulowała im udziału w tym konkursie, którego głównym celem jest dziękczynienie za beatyfikację Jana Pawła II i życzyła wszystkim jak najlepszych wyników. Następnie w dwóch salach uczestnicy konkursu uzupełniali test ze znajomości książki Jana Pawła II "Dar i Tajemnica", z kalendarium życia Papieża Polaka i z migawek pontyfikatu Patrona naszej szkoły. Wszyscy uczniowie na zakończenie otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w papieskim konkursie, obrazki z Janem Pawłem II i słodycze.
Do finału konkursu, czyli do części ustnej zakwalifikowali się ci, którzy zdobyli największą ilość punktów:

1. Jakub Głogowski – kl. 4b
  2. Magdalena Mąsior – kl. 6a