Wydarzenia - 2010/2011

W piątek 28 stycznia 2011 r. odbyła się ogólnoszkolna debata nad Kodeksem 2.0. Uczestniczyli w niej reprezentanci starszych klas oraz nauczyciele biorący w akcji "Szkoła z klasą 2.0" - p. Magdalena Ścibielska i p. Anna Pasterak.

Spotkanie rozpoczęło się od rozmowy o sposobach korzystania z TIK (czyli technologii informacyjno-komunikacyjnych) w szkole, zapisywaliśmy to, co nam się podoba oraz co można byłoby zmienić. Następnie uczniowie zostali podzieleni na grupy, by w mniejszych zespołach opracowywać swoje propozycje do szkolnego Kodeksu 2.0 zgodnie z otrzymanym zagadnieniem. Pod koniec debaty grupy prezentowały swoje pomysły oraz w dalszym ciągu toczyła się dyskusja wokół zagadnień związanych z TIK.
Na podstawie wniosków z debaty nauczyciele przygotują roboczą wersję Kodeksu 2.0, którą następnie zatwierdzi Rada Pedagogiczna, by moc ją wspólnie testować w drugim semestrze.