SKKT - 2012/2013

W dniach 15 - 16 czerwca 2013 r. odbył się finał XVIII edycji Andrychowskiej Imprezy na Orientację. Baza zawodów zlokalizowana była tuż pod stokami góry Żar w Międzybrodziu Żywieckim (szkoła Św. Jadwigi Królowej). Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny z klas 5-6: Górscy Wędrowcy, Angry Birds i Wściekłe Kasztany.

Impreza zaczęła się po południu marszem dziennym, który zamykał całoroczny cykl zawodów. Po zakończeniu zmagań wręczono puchary i nagrody dla najlepszych drużyn i najlepszej szkoły. Nasi zawodnicy odnieśli duży sukces zajmując kolejno II (Angry Birds), III (Wściekłe Kasztany) i IV (Górscy Wędrowcy) miejsce. Następnie wręczono puchar dla najlepszej szkoły i tu bezapelacyjnie okazaliśmy się zwycięzcami. Brawo!

Na tym nie koniec. Organizatorzy przygotowali jeszcze trasy do marszów nocnych. To była chyba najbardziej emocjonująca część imprezy, w czasie której towarzyszyli nam opiekunowie pani Izabela Kosek i pan Bogusław Porzuczek. "Nocne manewry" zakończyły się dopiero o świecie. Zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażeń nad ranem wróciliśmy do Wadowic.