Konkurs regionalny

Po raz piąty nasza szkoła zorganizowała Międzyszkolny Konkurs Regionalny „Co wiem o Wadowicach i okolicy?". Co dwa lata zapraszaliśmy do potyczek wadowickie szkoły podstawowe, w tym roku rozszerzyliśmy zasięg konkursu na całą Gminę Wadowice. Patronat honorowy nad konkursem objął Burmistrz Wadowic Mateusz Klinowski.
10 maja 2017 r. przybyło 12 trzyosobowych drużyn. Mali pasjonaci historii i kultury „małej ojczyzny” musieli zmierzyć się z 9 konkurencjami - pisemnymi i ustnymi.
Po chwili przerwy na słodki poczęstunek wręczono wszystkim uczestnikom dyplomy i nagrody rzeczowe.
I miejsce zajęła SP1 Wadowice (75 pkt.). II miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 4  w Wadowicach (74 pkt.), trzecia drużyna, która znalazła się na podium pochodziła ze Szkoły Podstawowej w Zawadce (71 pkt.).
Za ufundowanie nagród serdecznie dziękujemy Urzędowi Miejskiemu w Wadowicach i osobom prywatnym.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom dużej wiedzy o regionie i wzorowej postawy podczas konkursu!

GALERIA ZDJĘĆ Z KONKURSU