Wydarzenia

Jeszcze podczas nauki stacjonarnej biblioteka szkolna ogłosiła dwa konkursy: dla klas I-IV na projekt okładki książki z serii "Tajemnica..." oraz dla klas V-VIII na zwiastun filmu o książce. Jury w składzie: Anna Konarska, Małgorzata Kęder i Anna Pasterak wyłoniło najlepsze prace.

Filip Sala i Lena Wolańska zajęli I. miejsce ex aequo w konkursie plastycznym, a Milena Bołobot, Aleksandra Kryjak, Oliwia Kucharska i Maja Woźniak zwyciężyły w konkursie filmowym. Gratulujemy! Pełna lista nagrodzonych znajduje się poniżej, rodzice uczniów zostaną powiadomieni przez dziennik, w jaki sposób będzie można odebrać nagrodę.

LISTA NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH UCZNIÓW

ZDJĘCIA ZWYCIĘSKICH PRAC

Gorąco dziękujemy Radzie Osiedla nr 9 w Wadowicach za ufundowanie nagród dla uczestników konkursu! Mamy nadzieję, że książki i gry planszowe umilą Wam czas spędzany w domach!