Wydarzenia

Ostatni tydzień września w naszej szkole przebiegł pod hasłem Tygodnia Bezpieczeństwa. Każda klasa na lekcjach wychowawczych obejrzała przygotowaną specjalnie na tę okazję prezentację. Młodsze klasy razem ze swoimi paniami poznawały zasady poruszania się po miasteczku ruchu drogowego, klasy trzecie wraz z instruktorami miały próbną jazdę po miasteczku, poznając zasady i przepisy ruchu drogowego, które obowiązują rowerzystów. Czwartaki zaliczyły próbną jazdę przed czekającym ich egzaminem na kartę rowerową, a najstarsze klasy bawiły się na rowerowym torze przeszkód. W tym tygodniu szczególną uwagę zwracaliśmy na nasze bezpieczeństwo w szkole, w domu, na podwórku i w drodze do szkoły. Każdemu z nas potrzebne jest przypomnienie zasad, które pozwolą nam bezpieczniej żyć.

ZOBACZ ZDJĘCIA