Wydarzenia - 2019/2020

Uczniowie z klas piątych i szóstych 9 stycznia przystąpili do Ogólnopolskiej Olimpiady z  Języka Angielskiego Olimpus. Wypełniając test, musieli wykazać się znajomością słownictwa i gramatyki, znajomością funkcji językowych oraz umiejętnością czytania ze zrozumieniem. Najlepsze wyniki i tytuł laureta zdobyli: Aleksandra Jóźwiak z klasy 5c i Kamil Nowotarski z klasy 6b.
Gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom olimpiady. Jesteśmy z Was dumni!

Nauczyciele języka angielskiego

Z klas piątych do olimpiady przystąpiło 21 uczniów:
Aleksandra Jóźwiak, Julia Bik, Tomasz Ptaś, Zuzanna Pach, Zuzanna Rumszewicz, Zuzanna Smolec, Amelia Nizio, Amelia Niedziółka, Daniel Bednarek, Zuzanna Ziemek, Magdalena Dula, Amelia Sabuda, Patrycja Matuszyk, Maja Pyrek, Weronika Kulig, Dominik Trojanowicz, Jan Ścibielski, Roksana Matlak, Szczepan Książek , Martyna Grabowska, Patryk Szafraniec.

Z klas szóstych do olimpiady przystąpiło 33 uczniów:
Kamil Nowotarski, Maja Woźnicka, Maja Janicka, Kinga Kałuża, Antoni Ryłko, Jan Homel, Jakub Karpiński, Paweł Pieczonka, Kacper Wądolny, Bartosz Górczyński, Lena Kawnik, Zuzanna Kapała, Emilia Gieruszczak, Maja Korzeniowska, Szymon Miodoński, Zofia Kanik, Martyna Roman, Blanka Pieczara, Julia Sporysz, Patrycja Listwan, Paweł Zawiła, Jowita Opalińska, Kamil Studnicki, Konrad Świętek, Wiktoria Jamróz, Gabriela Kolber, Michał Woźny, Magdalena Górecka, Laura Kubera, Laura Niewidok, Oliwier Zemanek, Jeremiasz Stuglik, Magdalena Listwan.