Wydarzenia

W tym roku szkolnym po raz pierwszy odbył się tego typu konkurs w naszej gminie. W etapie szkolnym wzięło udział 17 naszych uczniów z klas 7-8. Ich zadaniem było rozwiązanie testu, wykazując się wiedzą z angielskiej gramatyki i słownictwa. Do drugiego etapu zakwalifikowało się 3 uczniów. Musieli oni przygotować prezentację w języku angielskim w programie Power Point pod hasłem "Jak smakuje świat, czyli co warto spróbować w podróży", którą przedstawili podczas finału 17 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 w Choczni. Cieszymy się z ich sukcesu - Alicja Jóźwiak z klasy 8b zajęła I miejsce! Zachwalając smaki najpopularniejszych kuchni świata, Milena Rusak z 7b zajęła III miejsce - opisywała kuchnię brytyjską, a Kristian Capone z 7b z ulubionym włoskim smakiem uplasował się tuż za podium. Gratulujemy! Zachęcamy wszystkich do smacznych podróży z angielskim!

ZOBACZ ZDJĘCIA