Wydarzenia

Dnia 24 stycznia 2020 r. w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie integracyjne, na które przybyły dzieci z klas pierwszych oddziałów integracyjnych ze Szkoły Podstawowej nr 5 wraz z opiekunami. Nasi goście oraz uczniowie klas 1-3 najpierw obejrzeli program muzyczno-taneczny przygotowany przez dzieci z koła teatralnego pod kierunkiem pani Marty Słodowskiej. Następnie uczniowie kl. 3c przekazali nam wskazówki, jak bezpiecznie spędzić ferie, dzięki krótkim filmikom mogliśmy sobie przypomnieć, że w wolnym czasie należy mądrze i bez szkody korzystać z gier komputerowych i Internetu. Po tych wystąpieniach zaproszeni goście i nasi uczniowie wspólnie bawili się podczas zabaw integracyjnych prowadzonych przez panią Krystynę Klink. W ramach odpoczynku na wszystkich czekał słodki poczęstunek i herbatka. Ostatnim punktem spotkania były miniwarsztaty plastyczne. Dzieci wykonały ozdobne serduszka, które mogły zabrać do domów i podarować swoim bliskim z okazji zbliżających się Walentynek. Uśmiechnięte i zadowolone buzie naszych gości pokazały, że spotkanie było miłym i radosnym czasem wspólnej zabawy, a okazji do następnych odwiedzin również nie zabraknie.

ZOBACZ ZDJĘCIA