Wydarzenia

W Biblijnym Konkursie Tematycznym "Z Dobrą Nowiną przez życie" z sukcesem do kolejnego etapu zakwalifikowali się:
Amelia Niedziółka
Julia Dyrcz
Jan Ścibielski
Łukasz Żmij
Magdalena Dula
Daniel Bednarek
Karol Wysogląd
Martyna Grabowska
Krzysztof Szczygieł
Nikola Matysiak
Kolejny rejonowy etap 14 stycznia 2020 r.

Oto nasi wspaniali programiści, o których w przyszłości jeszcze dużo dobrego usłyszymy! W etapie rejonowym Konkursu Tematycznego "Od algorytmu do programu" znaleźli się:
Filip Florczyk
Franciszek Zieliński
Eliza Zając
Nikola Matysiak
Kolejne starcie z zadaniami konkursowymi 15 stycznia 2020 r.

Gratulujemy i dziękujemy za udział wszystkim uczniom. Tym, którym nie udało się w tym roku przedostać do rejonu, życzymy, by nie tracili wiary i entuzjazmu. Warto spróbować w przyszłości. Kibicujemy Wam z całego serca!
Dziękuję nauczycielom informatyki – p. M. Ścibielskiej, p. A. Palecznej, p. D. Okołot-Milowskiej oraz siostrze katechetce Wiktorii za rzeczowe przygotowanie  dzieci i młodzieży do konkursów. Dziękuję Rodzicom za nieustanne motywowanie dzieci, wsparcie i pomoc w przyswojeniu i utrwaleniu zagadnień konkursowych.

Dyrekcja